İşinizi yansıtan özel temalar.

Yeni proje? Online Mağaza? Müşteri Web Sitesi? Açılış Sayfası? Yaratıcı Portfolyo Kişisel Blog?

Görsle Creative olarak size en özelleştirebilir internet çözümlerini sunuyoruz. Creative ve özgürlükçü çözümler veriyoruz. 

Kurumsal, doktor, avukat, otel işletmesi, eğitim hangi sektörde olursanız olsun size muazzam bir güç ve benzersiz değerler sunuyoruz.

Elementor için Destek

Dünyanın önde gelen WordPress sayfa oluşturucusu

Elementor, WordPress topluluğunda fırtınalar estirdi ve kısa sürede WP için en popüler sayfa oluşturucu oldu. En çok satan diğer bazı temalarda bulunan tescilli sayfa oluşturucularla karşılaştırıldığında, en az 10 kat daha büyük kullanıcı tabanına sahiptir. Bu nedenle daha iyi test edilir. Ve geliştirici topluluğu çok daha büyük.

Ama sizin için neden önemli? Çünkü diğer sayfa oluşturucular ve temalarla karşılaştırıldığında Elementor daha güvenilir ve güvenlidir. Ayrıca, eklenti ekosistemi çok daha iyi geliştirildi. Yani aradığınız özelliği bulma şansınız daha yüksek!

The7 Elements

Gönderi türleri, sayfa oluşturucular için öğeler, WooCommerce ve diğer popüler eklenti entegrasyonu

The7 Elements, The7 teması için çok özellikli bir eklenti çözümleri sunar. Elementor ve WPBakery Sayfa Oluşturucuya bir ton yeni öğe ve özellik, yeni gönderi türleri ekler ve ayrıca WooCommerce ve diğer seçkin eklentileri geliştirir ve genişletir.

Teme Oluşturucu

Elementor Pro Theme Builder ile gelişmiş entegrasyon, normal tema kontrolleriyle genellikle erişilemeyen yerlerin özelleştirilmesine olanak tanır. Ayrıca, farklı sayfalara farklı üstbilgiler, altbilgiler, sayfa başlıkları ve şablonlar ekleyebilirsiniz. İnternetteki yüzünüzü oluşturun:

İçerikler

Hiç bir ajans web sitesine portföy eklemeniz gerekti mi? Ya da belki bir fotoğraf sitesi kuruyorsunuz ve hepsi düzgünce albümler halinde düzenlenmiş çok sayıda fotoğrafı sergilemek mi istiyorsunuz? Peki kurumsal bir portalın “ekip” bölümüne ne dersiniz? The7 Elements bunun için araçlara ve daha fazlasına sahiptir:

Elementor Pro and
PRO Elements Integration

The7 Elements, hem Elementor Pro hem de ücretsiz alternatif PRO Elements ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Size pazarlama, müşteri adayı oluşturma ve dinamik içerik şekillendirme için profesyonel düzeyde araçlar sunar. Büyük üçüncü taraf eklentileri veya eklentileri yüklemenize gerek yok. Profesyonel özellikler şunları içerir (ancak bunlarla sınırlı değildir

WP Bakery Sayfa Oluşturucu

WPBakery Sayfa Oluşturucu ve Nihai Eklentiler için tam destek

WPBakery (eski adıyla Visual Composer), ticari olarak ilk başarılı olan ve piyasadaki en popüler sayfa oluşturuculardan biridir. The7, ilk günden itibaren WPB desteğiyle piyasaya sürüldü. Ve bu sayfa oluşturucu için piyasadaki en popüler premium tema haline geldi!

WPBakery Sayfa Oluşturucu

The7, yerel olarak WPBakery Sayfa Oluşturucu ve Ultimate Eklentileri destekler. Ve yıllar içinde, bu kurucu için bir numaralı tercih ve en popüler premium tema haline geldi.

Özgür Temalar

Sektörünüze ve işiniz özel temalar. İşinizi yansıtan temalar ile internetteki yerinizi alın. Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yanıstın.

Eklentiler

Ultimate Addons, WPBakery Sayfa Oluşturucu için en popüler premium eklenti eklentisidir. Oluşturucuya gülünç miktarda kısa kod, ayar ve özellik ekler. The7 ile standart olarak gelir.

Destek

Kurumsal kimliğini için en çözümlerin yanın sizlere 7/24 desteğide beraberinde sunuyoruz. 

Kurulum, eğitim, satış sonrası destek ile her zaman yanınızdayız. 

h002small-opt
wpb-options-builders

Sayfa Oluşturucu

The7, Elementor ve WPBakery Sayfa Oluşturucu ile tamamen entegredir. Tema Seçeneklerinde bir ayarı değiştirin, bu ayar tüm web sitesine yayılacaktır.

wpb-optionsplugins

Popüler Eklentilerle Entegrasyon

The7, birçok popüler eklenti için özel stiller oluşturur. Ayrıca temanın genel olarak eklenti dostu olduğundan emin olduk, böylece web sitenize mükemmel şekilde uyuyorlar.

Tema Seçenekleri Sihirbazı

Akıllıca çalış. Zamandan tasarruf. Sihirbazda yalnızca birkaç temel ayar yapın ve The7 gerisini algoritmik olarak çözecektir. Sadece birkaç dakika sürer ve prototip tasarımı için mükemmel bir yoldur.

p004

E-Ticaret & WooCommerce

Satış yapmaya başlayın!

WooCommerce, gezegendeki en popüler e-ticaret yazılımıdır. Kataloglar oluşturabilir, fiziksel ürünler, hizmetler, abonelikler, yazılımlar, lanetler ve bunların arasındaki her şeyi satabilirsiniz. WooCommerce güçlü, kullanımı kolay ve ücretsizdir. Başka bir deyişle, çevrimiçi mağazanız için mükemmel bir seçim! Ve The7 bunu tamamen yeni bir seviyeye taşıyor.

Sinerjiyi yakalaın

The7, çok sayıda WooCommerce ayarı için özel Tema Seçenekleri ekranına sahiptir. Yalnızca ürünlerin, listelerin, widget’ların ve kısa kodların görünümünü özelleştirmekle kalmaz, aynı zamanda sepet, ödeme ve diğer WooCommerce sayfalarını da özelleştirebilirsiniz.

WooCommerce Temalar

Mağazanızı benzersiz yapın. Elementor ile WooCommerce ürün sayfaları ve listeleri için ısmarlama şablonlar oluşturun. Bunları tüm ürünlere uygulayın veya seçici görüntüleme kimlik bilgilerini kullanın.

Ürün Widget'ları ve Kısa Kodları

Ana sayfada (veya diğer sayfalarda) farklı kategorilerden seçilmiş ürünleri görüntülemeye ne dersiniz? Belki bir ürün ızgarası? Ya da süslü görünümlü bir atlıkarınca mı? The7, hem Elementor hem de WPB’nin tam da bunu yapması için öğelere sahiptir!

Demo sayfaları yakından inceleyin

Verimliliğinizi artırmak için önceden oluşturulmuş web sitelerini kullanın

Önceden oluşturulmuş bir web sitesi (demo) kurmak, bir proje üzerinde çalışmaya başlamak için mükemmel bir yoldur. Size en uygun demoyu içe aktarın. Lezzete diğer demolardan sayfalar veya özellikler ekleyin. Geriye kalan tek şey siteyi içeriğiniz ve resimlerinizle doldurmak.

Tek bir tıklamayla önceden oluşturulmuş bir web sitesini kurun veya kaldırın

The7, eklentilerin, kaydırıcıların, tema seçeneklerinin, menülerin ve içeriğin tek tıklamayla yüklenmesini ve kaldırılmasını sağlar.

Karıştır ve Eşleştir

Farklı demolardan içerik ve özellikleri karıştırın ve eşleştirin. Tek sayfalık bir demoyu kolayca çok sayfalı bir siteye veya mağazaya dönüştürün. Ve tam tersi.

Bağlantıya göre içe aktar

The7 demolarından birinden bir bağlantı (URL) kopyalayın ve “içe aktar”a tıklayın. The7, gerekli eklentiler, kaydırıcılar, formlar vb. ile birlikte sayfayı otomatik olarak kuracaktır.

Demolar inceleyin

Kurulumu ve özelleştirmesi kolay

The7, Slider Revolution, Elementor ve WPBakery Page Builder için özel şablonlarla tamamlanmış 60’tan fazla önceden oluşturulmuş sahte web sitesiyle birlikte gelir. Bunları tek bir tıklamayla içe aktarın. Karıştır, eşleştir, değiştir. Dakikalar içinde yeni web siteniz için mükemmel bir temel oluşturun!

Start your lorem ipsum dolor

Metus your lorem ipsum dolor in lobortis. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis.

Business ipsum for amet glavrida

Duis porttitor egestas metus in lobortis. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

10 easy steps to lorem dolor glavrida

Nunc from ipsum placerat Suspen disseut molestie hendrerit itae. Nunc placerat mattis odio, ut rhoncus ante facilisis nec.

Başka ne istersiniz?

Başka hangi özellikler var?

The7 tonlarca harika şeyle dolu olarak geliyor. Her ikisi de herhangi bir modern çok amaçlı temada bulmayı umduğunuz ve The7’ye özgüdür. Yani bir şey düşünebiliyorsanız, muhtemelen The7’de zaten uygulanmış!

Ücretsiz ömür boyu güncellemeler

Güncellemeler tamamen ücretsiz. Güncellemeler size haber verildikten sonra gece saatlerinde yapılır. 

En iyi sitemler

Kaliteyi sağlamak için en iyi firmalar iş birliği halinde çalışıyoruz. 

Birinci sınıf danışmanlık

Ekstra ihtiyaçlar ve çözümler için danışmanlık alabilirsiniz. 

Tam paket

İhtiyaçlarınızın tamamı bu paketin içinde.174$’lık eklentiler dahil her şey içinde.

SEO & Mobil Uyumluluk

Web sitelerimiz SEO ve mobil uyumludur. 

Beyaz Etiket Aracı

Sitesiniz özelleştirmek son derece basit. 

Çoklu dil desteği

Çoklu dil desteği ile uluslar arası kullanım.

Sınırsız başlık

Masaüstü ve mobil başlıklar, başlık oluşturucu.

Mega menu

Dahili mega menü yetenekleri.

...ama bekleyin, dahası var!

Teklif almak için beklemenize gerek yok

İnternetteki yerinizi alın.