+90.531 612 0579

ercankuru@ercankuru.com.tr

 

1982 Arhavi’de doğdum. İlk, orta ve liseyi Ankara’da tamamladım. Ön lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Mekatronik, Lisans eğitimini  Anadolu Üniversitesi İşletme tamamladım. AÖF Fotoğrafçılık ve Kameramanlık eğitimine devam ediyorum.

İlk fotoğraf çekmeye 2006’de kompak makine ile iş seyahatlerinde hobi olarak başladım. SLR fotoğraf makinesine 2011 yılında geçiş yaptım. 2014 yılında AÖF Fotoğrafçılık ve Kameramanlık eğitimine başladım.

Şuan özel bir şirkette kendi mesleğime devam ederken; hobi olarak fotoğrafçılık alanında kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

Kullandığım Ekipmanlar:

Gövde: Canon 1000D ve Canon 40D

Lens: Canon 18-55mm F/3,5-5.6 & Canon 50mm F/1.8 & Tamron 17-50 mm F/2.8

Sihirli Dokunuş

Çekim sonrası elde ettiğim fotoğraflardan 15 tanesini  seçip sihirli dokunuşlarla  www.ercankuru.com.tr ve sosyal medya hesaplarımda sizlerin beğeninize sunuyorum.


Projeler 

Fotoğraf çekmek benim için en büyük hobim ve zevkimdir. Fotoğraf çekmek ve kendimizi geliştirmek için çeşitli projeler üretiyoruz. Projelerimizi sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya

Çektiğim fotoğraflar sosyal medya kanallarından takip edebilirsiniz.

Facebook – Twitter  İnstigram – Pinterest – Flickr – 500px

 

Blog 

Bloğumuzu takip ederek hem fotoğraf hakkında bilgi edinebilir, hemde projelerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Telif Hakkı 

Çektiğimiz fotoğraflar sitemize aittir. Sadece kendi çektiğimiz fotoğraf yayınlanmakta olup; fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

Kurallarımız 

Fotoğraf çekerken önceliğimiz; insana ve insan değer ve inançlarına; doğaya, hayvanlara, bitkilere, ve çevreye duyarlı davranmak sureti ile bütün bunlara saygı ve sevgi çerçevesinde fotoğraflarımız çekiyorum.