+90.531 612 0579

ercankuru@ercankuru.com.tr

Dış Çekim Fotoğraf

Ercan Kuru – Armut

Profesyonel bir yaklaşımla ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Fiyat Teklifi Al

armut.com

1982 Arhavi’de doğdum. İlk, orta ve liseyi Ankara’da tamamladım. Ön lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Mekatronik, Lisans eğitimini  Anadolu Üniversitesi İşletme tamamladım. AÖF Fotoğrafçılık ve Kameramanlık eğitimine devam ediyorum.

İlk fotoğraf çekmeye 2006’de kompak makine ile iş seyahatlerinde hobi olarak başladım. SLR fotoğraf makinesine 2011 yılında geçiş yaptım.  AÖF Fotoğrafçılık ve Kameramanlık eğitimini tamamladım.

Fotoğraf her şeyden önce benim en büyük tutkum. Bu tutkuyu yaşam tarzı haline getirmiş bir fotoğrafçıyım. Fotoğraf benim için “gelecekte geçmişe açılan bir penceredir.” O yüzden her fotoğrafıma özen gösteririm. En kötü fotoğrafın bile her zaman bir değeri vardır. Özellikle o fotoğraftan başka fotoğrafınız yok ise. O yüzden çektiğim her fotoğrafı itina ile arşivlerim ve kaybolması için ayrı özen gösteririm.

Amatör ruhumu asla kaybetmeden, para kazanma kaygısını bir kenara koyarak profesyonelce fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyorum. Her geçen gün kendimi fotoğraf alanında geliştiriyorum. Öğrendiğim her bilgi edindiğim her tecrübe daha iyi işler çıkarmama vesile oluyor.

Şimdiye kadar edindiğin bilgi ve tecrübeleri sizin anılarını çekmek için kullanıyorum. Bu anılarınızı gelecekte size geçmişe bir pencere olacağın biliyorum. İster portre fotoğrafınızı çekelim isterseniz de özel bir gününüz fotoğrafı. Çektiğim her fotoğraftan yaptığım her projeden keyif aldığımı bilmenizi isterim.

Amatör ruhla profesyonel çekimler yapmaya devam edeceğim. Sizde bana katılmak ister misiniz?

Kullandığım Ekipmanlar:

Gövde: Canon 1000D ve Canon 40D

Lens: Canon 18-55mm F/3,5-5.6 & Canon 50mm F/1.8 & Tamron 17-50 mm F/2.8

Sihirli Dokunuş

Çekim sonrası elde ettiğim fotoğraflardan 15 tanesini  seçip sihirli dokunuşlarla  www.ercankuru.com.tr ve sosyal medya hesaplarımda sizlerin beğeninize sunuyorum.


Projeler 

Fotoğraf çekmek benim için en büyük hobim ve zevkimdir. Fotoğraf çekmek ve kendimizi geliştirmek için çeşitli projeler üretiyoruz. Projelerimizi sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya

Çektiğim fotoğraflar sosyal medya kanallarından takip edebilirsiniz.

Facebook – Twitter  İnstigram – Pinterest – Flickr – 500px

 

Blog 

Bloğumuzu takip ederek hem fotoğraf hakkında bilgi edinebilir, hemde projelerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Telif Hakkı 

Çektiğimiz fotoğraflar sitemize aittir. Sadece kendi çektiğimiz fotoğraf yayınlanmakta olup; fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

Kurallarımız 

Fotoğraf çekerken önceliğimiz; insana ve insan değer ve inançlarına; doğaya, hayvanlara, bitkilere, ve çevreye duyarlı davranmak sureti ile bütün bunlara saygı ve sevgi çerçevesinde fotoğraflarımız çekiyorum.