Fit Maraton Başlıyor

02 Mayıs 2020 Cumartesi

8 Kişilik Takımlarda 10 günlük maraton

Nedir Fit Maraton?

Online platformlarda 8 kişinin 10 gün boyunca takım kaptanının eşliğinde herbalife ürünlerini kullanarak kilo kontrolü yaptığımızın programın adıdır fit maraton.

Neler yapılıyor.

10 gün süre içine takım kaptanınız ile birlikte herbalife ürünlerini ve günlük yediğimiz yemekleri doğru bir şekilde tüketmeyi amaçlıyoruz. Bu konuda takım kaptanları sizi yönlendiriyor ve motive ediyor. Burada günlük olarak değişimleri yakından izliyoruz. Her akşam sonuçları taraftar gurubunda paylaşıyor ve heyecanı hep birlikte yaşıyoruz. Günün en iyilerini guruplarda paylaşıp motive ediyoruz. Ertesi günün planını yine takım kaptanlarıyla yapıyoruz.

Kimler katılabilir?

Fit maraton programına kimler katılmalı. Öncelikle herhangi bir kronik hastalığınızın olmaması gerekiyor. Her hangi bir tedavi altındaysanız doktorunuzla mutlaka görüşmeniz gerekmektedir. Bunu dışında kalan kilolarını kontrol altına almak isteyen 18 yaşından büyük herkes bu programa rahatlıkla katılabilir.

Nasıl Katılabilirim?

Programa katılmak için Herbalife Ayrıcalıklı müşteri olmanız gerekiyor. Ayrıcalık müşteri olmak ücretsizdir. Bizimle iletişim geçtikten sonra 5 dk içinde ayrıcalıklı müşteri olabilirsiniz. Ayrıcalık müşteri olmanız seçtiğiniz paketleri %15 veya %25 indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Programlarımız whatsapp üzerinden takip edilmektedir. O yüzden internet bağlantınız ve whatsapp kullanıyor olmanız gerekiyor. Arada zoom üzerinden online toplantılar yapacağımız için zoom bağlantısını sağlamanız gerekiyor. Bunun için bilgi eksikliğiniz teknik ekibimiz tarafından giderilmeye çalışılacaktır.

Baskül ve mezuranız olması gerekiyor. Kilo değişimlerini günlük olarak takip edeceğimizden günlük tartılma imkanınız bulunması gerekiyor.

Ayrıcalıklı Üye Şartları ve Avantajları

  • Üyelik ücretsiz olup sipariş vermeniz gerekemez.
  • Herhangi bir yaptırımı yoktur.
  • %15, %25 ve %35 indirim imkanı
  • Ürün iade garantisi
  • Özel eğitimlere katılım imkanı

Ödüller Nelerdir?

Programa katılan ve 10 gün boyunca aktif olarak programı sürdüren herkese benim seçtiğim bir kitap tarafımdan hediye edilecektir. Yapmanız gereken 10 gün boyunca programı düzenli takip etmeniz ve uygulamanız. Böylelikle ödül almayan kalmayacaktır. Ayrıca 10 gün boyunca katıldığınız için online katılım sertifikasına sahip olacaksınız. Bunun dışında; birinciye, ikinciye ve üçüncüye özel ödüller verilecek.

Program önerilerimiz

Ayrıcalık üye olduğunuzda indirim dilimlerinden faydalanabilir ve özel eğitimlere kalifiye olabilirsiniz. Ayrıcalıklı üyeler ürünleri direk firmadan satın alırlar. Ürünün garantisini de direk firma tarafından alırılar. Ayrıcalıklı üye olmak için ücret ödemeniz ve ürün satın alma zorunluğu yoktur. Daha sonraki programlara katılmak için ayrıcalıklı üye olabilirsiniz.

Program 001

1 adet Formül 1
1 adet 50 Gr Çay

Program 002

2 adet Formül 1
1 adet 100 gram

Program 003

2 adet formül 1
1 adet 50 gram çay
1 adet Aloe su içecek
1 Protein Bar

Program 004

2 adet Formül 1
1 adet 100gr çay
1 adet vitamin ve mineral
1 adet Xtra-Cal

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on pinterest
Share on Pinterest
Share on whatsapp
Share on WhatsApp

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment