Fit Maraton

17Haziran 2020 Çarşamba

Dünya üzerinden tam 1 ton yük kaldırdık.

Fit maraton da 576 kişi 72 takım halinde mücadele etti. Toplam 1 ton kilo kontrolü yapıldı. Kişi başı 2 kiloya yakın bir sonuç.
Kovit-19 hayatımıza girdi gireli sürekli tedbir ve sürekli evlerdeyiz. Bu aşamada bizde Fit Maraton beslenme programları ile online kilo kontrol programları başlattık. Fit maratonlar 10 gün sürüyor. Haziran ayının ilk fit maraton beslenme programını geçen hafta bitirdik ve zoom üzerinden yaptığımız gala gecesiyle takımların birincilerin ödüllerini dağıttık.

Geçtiğimiz fit maraton da 576 kişi 72 takım halinde mücadele etti. Birbirinden güzel sonuçlar aldığımız fit maraton beslenme programın toplam 1059 kilo verildi. Bu sonuç bize kişi başı ortalama 1 kilo 830 gram kilo verdiğini gösteriyor. 10 gün için süper bir sonuç.

Fit maratonda neler yapıyoruz?

Fit maraton aslında bir yarış değil. Herkesin birbirini desteklediği beslenme programı. 10 gün süren bu programda neler yok ki. En baştan ihtiyacımız olan motivasyon desteği. Hem takım kaptanınız hem de takım oyuncularınız gün içinde ihtiyacınız olan motivasyonu size sağlıyor.

Bugün ne pişirsem derdi ortadan kalkıyor. Çünkü en sağlıklı tarifler sizinle özel olarak paylaşılıyor. Bu tarifler evde ve elinizin altıda bulunan gıdalara göre veriliyor. Ara öğünde neyi ne kadar yemeniz gerektiğin öğreniyorsunuz. Beslenmenizin kalitesini arttırarak aç kalmadan ve keyifli bir 10 gün geçiyorsunuz. Her gün günlük sonuçlar sizlerin taraftarları önünde açıklanıyor. Evet yanlış okumadınız. Bu programda sizin taraftarlarınızda bulunuyor. Bu on günün sonunda mutlaka kilo kontrolü yapıyorsunuz. Bu sonuç sizi eğer birinci sıraya sokmaya yetiyorsa da 10 gün sonunda sizi büyük sürpriz hediyeler bekliyor.

Bunu dışında haftalık diyetisyen ve doktorlardan online beslenme eğitimleri alıyorsunuz. Beslenmeyle ilgili öğrendiklerini kendi hayatınızı da uygulama fırsatı buluyorsunuz. 10 gün sonunda aslında nasıl beslenmeniz gerektiğini hem öğreniyor hem de öğrenirken pratik yapmış oluyorsunuz. Bunda sonra nasıl kilo kontrol edeceğinizi öğrenmiş oluyor ve kilolarını kontrol altına almaya devam edebilirsiniz.

Fit maraton beslenme programlarıyla artık kilolarınızı dert etmenize gerek yok. Yapmanız gereken fit maraton beslenme programına kayıt olmanız ve bizimle 10 günlük bir yolculuğa çıkmanız yeterli olacaktır.

Fit Maratonda sizleri;

Motivasyon, Özel program, Sağlıklı menü tarifleri, Online eğitimler, Sürpriz ödüller ve daha pek çok aktivite sizleri bekliyor olacak.

Fit Maratona kayıt olmak ve detaylı bilgi almak için bizlere müracaat edebilirsiniz.

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on pinterest
Share on Pinterest
Share on whatsapp
Share on WhatsApp

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment