Görsel Creative

Ercan KURU

Mutlu bir insan.

Maceram 1982’de Arhavi’de başladı. Eğitim hayatım Ankara’da devam etti. İşletme, Mekatronik, fotoğrafçılık ve sosyal medya üzerine eğitimler aldım. Ericsonn, Telekom, Tübitak gibi kurumsal firmalarda görev
aldıktan sonra kendi işlerimin başına geçtim. Web, tasarım ve sosyal medya yönetimi ve fotoğraf üzerine çalışmalarım halen devam etmekte. 

Şu an Görsel İletişim Tasarım Lisans eğitimi almaktayım. Uzun yıllar fotoğrafla uğraştım ve uğraşmaya devam ediyorum. Bununla birlikte Görsel Creative grubunu kurdum. Bu grup bünyesi içinde Fotoğrafçılık üzerine online eğitimler veriyorum. Yine aynı grup içinde Özge MARDİ bizlere online eğitimler veriyor. Özge Mardi’nin kurmuş olduğu videmy.com üzerinden kara kalem ve grafik tasarım eğitimi alıyorum. 

görsel creative

Hayatını Tasarla

Hayatını yönetmeyi bir kenara bırak. Hayatını tasarla ve düzene koy.

Akademik ve Teknik Destek

Yaptığım paylaşımlar sayesinde sizlere elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum. Bunu yaparken bende öğreniyorum ve kendimi geliştiriyorum. 

Çevirim içi topluluk

Telegram üzerinden topluluğumuza katılabilirsiniz.  Topluğumuza katılmak için 0.531.612 0579 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz. 

Deneyimlerinizi Paylaşın

Birileri için bir şeyler yapmak elbette güzeldir. Ancak bu sizlere yoracaktır. O yüzden iyi olanı önce kendini için yapın ve kendiniz için yaptığınız işleri başkalarıyla paylaşın. 

Not Alın

Kalem ve kağıt insanlığın en büyük icadı. Hiçbir icat yoktur ki; hayata geçirilmeden yazıya dökülmemiş olsun. 

Fikirle önce yazıya sonra eyleme geçiyor. 

Benimle iletişe geçin.

Benimle tanışmak için beni beni her zaman arayabilirsiniz. Fikir alış verişinde bulunabiliriz?

0.531.612 0579