Görsel creative

Özgür ve Özgün Creative Tasarımlar

Ercan KURU

Görsel Tasarımda Örnek İşler

Görsel iletişim tasarımı okumaktayım. Daha güzel bir dünya için hayatı yönetmek yerine, hayatı tasarlamak üzerine bu yola çıktım. Tek başıma çıktığım bu yolda kısa bir süre içinde güzel bir ekip inşa etmeyi başardım. Şimdi bu ekiple ileriye doğru atılımlar yaparak Türkiye’deki tasarım algısını ve düşüncesini değiştirmek istiyoruz. Bunu için önümüzde ki liderlerimizden ilham alıyoruz. 

2018.0
görsel creative

Hedef 001:

Özgün ve özgür tasarımlarla fark oluşturmak. Bu sayede tasarımda ülkemize markalaşma yolunda büyük işlere imza atmayı hedefliyorum. 

Hedef 002

Hedeflerimiz doğrultusunda kaliteli tasarımcıları ülkemize kazandırarak tasarım ordusu ülkemize kazandırmak hedeflerin biridir.

Hedef 003

Bu hedefleri gerçekleştirirken büyük engellerin bizleri beklediğini biliyorum. Bütün bu amaçları güç birliği ile aşmak istiyorum. 

Portfolyo

Fotoğraf Çekimlerim

Kadromuzu yakından tanıyın.

Mükemmel değiliz ama tüm kadromuzla mükemmel olmak için çalışıyoruz. Sizleri de aramızda görmek isteriz

Biz kimiz ve neler yapıyoruz?

Görsel iletişim tasarımda sürekli ilerleye ve gelişen bir ekibiz. Daima ileriye ve büyümeye odaklıyız.

Sürekli gelişen ve büyüyen ekibimizle birlikte

Videoyu oynat
"Wow! Ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo ipsum dolor sit glavrida!"
Richard Swift
business owner
"Nullam eget neque ut tellus ornare ullamcorper sed a metus. Nulla facilisi - dolor ellentesque non pulvinar justo. Highly reccomend!"
Miriam Richmond
online entrepreneur
"Lorem ipsum dolor - tellus luctus sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo."
Donna Blackwood
restaurant manager

İlham aldıklarımız

Sürekli kendimizi geliştirmek için farklı kişi ve kurumlardan eğitim ve danışmanlık almaktayız.